ÇİM KORUYUCU IZGARA

March 3, 2016

Çim Otoparklar, Araç ve Yürüyüş Yolları Oluşturmak için Çim Koruyucu Izgara...
 

Araç ve yaya trafiğinin bulunduğu alanlarda çim köklerini korurken aynı zamanda yüzeyden gelen yükleri zemine eşit olarak dağıtmak ve toprak katmanı stabilize etmek için tasarlanmış çim güçlendirme sistemidir.

 

Uygulamanın final hali normal çimlendirilmiş yüzeyle birebir aynı görüntüdedir fakat acil yangın çıkış yolları ,otopark alanları, yürüyüş yolları gibi alanlarda araç ve yaya trafiğini rahatlıkla sürdürmenize olanak sağlar. Aynı zamanda toprak sıkışmasını engelleyerek çim köklerini korur ve sağlıklı kök büyümesini destekler.

 

 • Altıgen boşluklu hücre yapısı sayesinde çim köklerine gerekli su, hava ve karbondioksit sağlanabilir ve çim köklerinin sağlıklı büyümesine imkan sağlayabilirsiniz.

 • Çim Koruyucu Izgara yüzeyde oluşan yükleri alt katmanlara ileterek çim köklerin ezilmesini engeller. %100 su geçirgenliği sağlar ve yüzeyde su birikmesini ve çamur oluşumunu önler.

 • Çim taşının aksine ısınmadan dolayı çim yanmasını engeller. Alternatifi olan çim taşlarına göre %96 daha fazla yeşil alan oluşturabilirsiniz.

 • Kullanıldığı alanda zaman içerisinde kaybolur ve çim görünümünü bozmaz. Altıgen hücre yapısı sayesinde ürüne maksimum yük taşıma özelliği kazandırılmıştır. (150 ton/m2 - dolgulu)

   

   

   

   

   

   

   

   

   

 

 

 

Please reload

Tanıtılan Yazılar

I'm busy working on my blog posts. Watch this space!

Please reload

Son Paylaşımlar

February 7, 2020

February 7, 2020

November 22, 2018

March 4, 2016

March 4, 2016

Please reload

Arşiv
Please reload

Etiketlere Göre Ara