top of page

Su Duvarı


Suyun en güzel yanı sahip olduğu muhteşem akustiktir. İnsanı dinlendiren doğal özelliği sayesinde ev, ofis, park, bahçe uygulamaları olarak su duvarı camlı yada camsız su duvarı, sabit yada portatif su perdesii keyfini yaşayın.

Dekor olarak havuz uygulamasında yeni bir yöntem. Klasik fıskiye başlıkları kullanımı yerine, camlı yada camsız su perdeleri, sabit yada portatif su perdesi kabinleri, kapalı yada açık mekan su perdesi uygulamaları ile doğa ile uyuşan orjinal tasarımlar Uygulamalarda İsteğe göre mat krom yada parlatılmış paslanmaz çelik karkas uygulaması yapılmaktadır. Cam yada paslanmaz üzerine resim, fotoğraf, logo, yazı ve işaretler kabartma yöntemi ile tek renk yada renkli baskı ile orijinal renginde işlenebilir

Camlı su perdelerinde, su tutucu yüzey olarak özel desenli-desensiz cam, ayna ve paslanmaz çelik yüzeyler ile dere taşı, doğal taş, porselen karo, porselen mozaik ve antik mermer panolar kullanılmaktadır.

Özellikle kabin su perdeleri, iç mekanlarda %100 su sızdırmazlığı ve taşınabilir monoblok yapısı ile güvenlidir. Konutlar, işyerleri, hastaneler, oteller, iş merkezleri, mağaza vitrinleri, alış-veriş merkezleri, güzellik salonları, ofisler, fuar merkezleri,… gibi her mekanda, mekana doğa ile uyuşan orjinal tasarımlar yapılabilir.

Tanıtılan Yazılar
Daha sonra tekrar deneyin
Yayınlanan yazıları burada göreceksiniz.
Son Paylaşımlar
Arşiv
Etiketlere Göre Ara
Bizi Takip Edin
  • Instagram Social Icon
  • Facebook Social Icon
  • Twitter Social Icon
  • Google+ Social Icon
  • Pinterest Social Icon
  • YouTube Social  Icon
bottom of page